Projekt Unijny - Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Rok szkolny 2022/2023

Podaruj swojej książce drugie życie!

Książka uczy i bawi, bywa najlepszym przyjacielem. Pomaga zrozumieć świat i siebie. To jeden z najlepszych prezentów, jakie możemy podarować drugiej osobie. Dlatego biblioteka szkolna zaprasza uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich pracowników i przyjaciół szkoły do udziału w akcji „Podziel się książką". Pozyskane tytuły trafią do naszych zbiorów i będą służyły uczniom przez kolejne lata.

Akcja realizowana będzie przez dwa najbliższe miesiące, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym i Szkole Podstawowej nr 3 im. E. Orzeszkowej w Zamościu. Kwiecień i maj to czas, w którym odbywają się najważniejsze święta książki i bibliotek. Dzień Książki dla Dzieci (2 kwietnia), Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia) oraz obchodzony 8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, to doskonałe okazje, by dzielić się książkami.

Przyjmujemy książki dla dzieci i młodzieży, które spełniają następujące kryteria: zostały wydane po 2000 roku, są napisane w języku polskim (czytelnym drukiem) i mają dobry stan zachowania (niezniszczone). Mile widziane są także książki obrazkowe (dla dzieci nieczytających).

Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.

 

Barbara Grabowska

bibliotekarz

Data dodania: 2022-10-10 14:53:57
Data edycji: 2023-08-23 07:29:29
Ilość wyświetleń: 617

Nasi Partnerzy

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży
z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej