*** 50 lat Szkoły Specjalnej w Zamościu ***
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Konkurs - Zawody wokół nas 2024

Konkurs - Zawody wokół nas 2024

W okresie od 14.02.2024 r. do 05.04.2024 r. w Ośrodku realizowano zadania w ramach ogłoszonego konkursu z zakresu doradztwa zawodowego „Zawody wokół nas”. Konkurs miał formę plastyczną i skierowany był do wszystkich chętnych uczniów SOSW.

 

 

 

 

 

 

 

Organizatorami konkursu był:

  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu – zespół doradców zawodowych,
  • Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem”.

 

Cele konkursu były następujące:

  • rozwijanie zdolności, zainteresowań i umiejętności dzieci i młodzieży jako kluczowych kompetencji w wyborze szkoły, zawodu;
  • dokonywanie adekwatnej samooceny – rozpoznawanie mocnych i słabych stron;
  • nauka planowania ścieżki edukacyjno-zawodowej;
  • motywowanie do analizowania informacji edukacyjno-zawodowych;
  • podnoszenie poziomu wiedzy na temat różnych zawodów;
  • wyzwalanie kreatywności, pomysłowości twórczej;
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej;
  • wykorzystanie różnych technik artystycznych;
  • nauka konstruktywnego spędzania czasu wolnego.

 

Z przyjemnością informujemy, że na konkurs wpłynęło 54 prac, co świadczy o dużym zainteresowaniu uczniów proponowaną tematyką.

 

W dniu 10.04.2024 r. komisja jury w składzie:

  • Agnieszka Mazur,
  • Magdalena Łagowska,
  • Elżbieta Musiej,
    dokonała wyboru najlepszych prac.

 

Oto nasi zwycięzcy:

I GRUPA – uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej Nr 11 

I miejsce – Gabriel Bielecki (kl. 1Bp)

II miejsce – Paweł Bieniek (kl. 1Cp)

III miejsce – Aleksander Czop (kl. 3Bp)

wyróżnienie – Magda Smolińska (kl. 3Bp)

 

II GRUPA – uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej Nr 11 

I miejsce – Tomasz Czernik (kl. 6Bp)

II miejsce – Oliwia Turczyniak (kl. 5Bp)

III miejsce – Jessica Wichrowska (kl. 7Ap)

wyróżnienie – Kamil Wójcik (kl. 8Cp)

wyróżnienie – Monika Niemczuk (kl. 5Bp)

 

III GRUPA – uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 1 

I miejsce – Kacper Borowski (kl. 1az)

II miejsce – Oliwia Wolanin (kl. 1As)

III miejsce – Mateusz Łuciak (kl. 1az)

 

Na uwagę zasługują wszyscy uczestnicy konkursu. Poniżej prezentujemy wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs.

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM ORAZ WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE!

 

ORGANIZATORZY

1. 
Adrian Tyrka 6aSP
Pobierz
jpg - 0.92MB
2. 
Adriana Hamelusz 1azBS
Pobierz
jpg - 1.41MB
3. 
Agata Michońska 5aSP
Pobierz
jpg - 0.92MB
4. 
Aleksander Czop 3BpSP
Pobierz
jpg - 1.49MB
5. 
Amelia Jaroszyńska 5BpSP
Pobierz
jpg - 1.42MB
6. 
Anna Styk 3BpSP
Pobierz
jpg - 1.33MB
7. 
Dawid Drózd 5BpSP
Pobierz
jpg - 1.92MB
8. 
Dawid Węgliński 6CpSP
Pobierz
jpg - 0.79MB
9. 
Emilia Piróg 5BpSP
Pobierz
jpg - 1.48MB
10. 
Eryk Bondyra 7BpSP
Pobierz
jpg - 0.9MB
11. 
Filip Smutniak 3bASP
Pobierz
jpg - 1.68MB
12. 
Franciszek Buczko 3bASP
Pobierz
jpg - 1.26MB
13. 
Gabriel Bielecki 1BpSP
Pobierz
jpg - 2.07MB
14. 
Gabriela Belina 6CpSP
Pobierz
jpg - 0.7MB
15. 
Grzegorz Rogala 5BpSP
Pobierz
jpg - 1.9MB
16. 
Hanna Mazurek 5bASP
Pobierz
jpg - 1.79MB
17. 
Igor Zawiślak 3BpSP
Pobierz
jpg - 1.68MB
18. 
Jan Gałka 4aSP
Pobierz
jpg - 1.54MB
19. 
Jessica Wichrowska 7ApSP
Pobierz
jpg - 1.57MB
20. 
Kacper Borowski 1azBS
Pobierz
jpg - 2.23MB
21. 
Kamil Wójcik 8CpSP
Pobierz
jpg - 1.17MB
22. 
Katarzyna Sak 4aSP
Pobierz
jpg - 1.41MB
23. 
Krystian Szeptuch 6CpSP
Pobierz
jpg - 1.1MB
24. 
Magda Smolińska 3BpSP
Pobierz
jpg - 1.58MB
25. 
Magdalena Ciężkal 1AsSPdP
Pobierz
jpg - 1.02MB
26. 
Magdalena Gryta 7BpSP
Pobierz
jpg - 1.23MB
27. 
Magdalena Niścior 1AsSPdP
Pobierz
jpg - 0.92MB
28. 
Maksymilian Czop 1CpSP
Pobierz
jpg - 1.62MB
29. 
Marcel Jasina 1AsSPdP
Pobierz
jpg - 0.71MB
30. 
Marcel Kuczmowski 5BpSP
Pobierz
jpg - 2.05MB
31. 
Mateusz Koman 4aSP
Pobierz
jpg - 1.61MB
32. 
Mateusz Łuciak 1azBS
Pobierz
jpg - 2.29MB
33. 
Mikołaj Mazur 6CpSP
Pobierz
jpg - 1.75MB
34. 
Monika Niemczuk 5BpSP
Pobierz
jpg - 1.68MB
35. 
Nikola Bożek 6CpSP
Pobierz
jpg - 0.94MB
36. 
Oliwia Hałasa 8ApSP
Pobierz
jpg - 1.13MB
37. 
Oliwia Sędłak 1AsSPdP
Pobierz
jpg - 0.98MB
38. 
Oliwia Turczyniak 5BpSP
Pobierz
jpg - 1.85MB
39. 
Oliwia Wolanin 1AsSPdP
Pobierz
jpg - 1.16MB
40. 
Oskar Kulik 8ApSP
Pobierz
jpg - 1.71MB
41. 
Patrycja Mróz 6CpSP
Pobierz
jpg - 1.12MB
42. 
Paweł Bieniek 1CpSP
Pobierz
jpg - 1.04MB
43. 
Paweł Woźniak 6aSP
Pobierz
jpg - 1.2MB
44. 
Przemysław Walikowski 8ApSP
Pobierz
jpg - 1.55MB
45. 
Tomasz Czernik 6BpSP
Pobierz
jpg - 2.05MB
46. 
Weronika Ordyniec 4aSP
Pobierz
jpg - 1.19MB
47. 
Weronika Policha 5BpSP
Pobierz
jpg - 1.44MB
48. 
Wiktoria Hamelusz 6BpSP
Pobierz
jpg - 1.98MB
49. 
Wiktoria Wojtala 5aSP
Pobierz
jpg - 1.29MB
50. 
Wioleta Niemczuk 1AsSPdP
Pobierz
jpg - 1.21MB
51. 
Wojciech Sykuła 8ApSP
Pobierz
jpg - 1.51MB
52. 
Wojciech Wronka 5aSP
Pobierz
jpg - 0.85MB
53. 
Zofia Gajewska 2bASP
Pobierz
jpg - 1.66MB
54. 
Zofia Morokiszka 3BpSP
Pobierz
jpg - 1.2MB
Data dodania: 2024-04-12 15:39:43
Data edycji: 2024-04-12 15:46:37
Ilość wyświetleń: 252

Nasi Partnerzy

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży
z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej