*** ROZWÓJ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO SZKÓŁ MIASTA ZAMOŚĆ ***
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Rok szkolny 2022/2023

Podaruj swojej książce drugie życie!

Książka uczy i bawi, bywa najlepszym przyjacielem. Pomaga zrozumieć świat i siebie. To jeden z najlepszych prezentów, jakie możemy podarować drugiej osobie. Dlatego biblioteka szkolna zaprasza uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich pracowników i przyjaciół szkoły do udziału w akcji „Podziel się książką". Pozyskane tytuły trafią do naszych zbiorów i będą służyły uczniom przez kolejne lata.

Akcja realizowana będzie przez dwa najbliższe miesiące, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym i Szkole Podstawowej nr 3 im. E. Orzeszkowej w Zamościu. Kwiecień i maj to czas, w którym odbywają się najważniejsze święta książki i bibliotek. Dzień Książki dla Dzieci (2 kwietnia), Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia) oraz obchodzony 8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, to doskonałe okazje, by dzielić się książkami.

Przyjmujemy książki dla dzieci i młodzieży, które spełniają następujące kryteria: zostały wydane po 2000 roku, są napisane w języku polskim (czytelnym drukiem) i mają dobry stan zachowania (niezniszczone). Mile widziane są także książki obrazkowe (dla dzieci nieczytających).

Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.

 

Barbara Grabowska

bibliotekarz

Data dodania: 2022-10-10 14:53:57
Data edycji: 2023-08-23 07:29:29
Ilość wyświetleń: 774

Nasi Partnerzy

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży
z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej