Projekt Unijny "Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość" kliknij po więcej informacji

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Uroczyste podsumowanie XX Wojewódzkiego Konkursu Twórczości „Zawsze niech będzie…”

Uroczyste podsumowanie XX Wojewódzkiego  Konkursu Twórczości „Zawsze niech będzie…”

 

 

     Cyklicznie, od dwudziestu lat Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem” w Zamościu organizuje konkurs, którego głównym celem jest propagowanie idei integracji z osobami niepełnosprawnymi poprzez różnorodne formy twórczości. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego, a także patronatem oraz finansowym wsparciem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Adresowany jest do uczniów wszystkich typów szkół, placówek kulturalno - oświatowych oraz uczestników warsztatów terapii zajęciowej z terenu województwa lubelskiego i ma charakter integracyjny.

      Uroczyste podsumowanie XX Wojewódzkiego Konkursu Twórczości ,,Zawsze niech będzie…” odbyło się 15.06.2022 w Klubie 3 Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego. Do udziału w konkursie zostało zgłoszonych 438 uczestników przez 102 nauczycieli, terapeutów, instruktorów z 51 placówek. Na scenie, przed widownią wypełnioną po brzegi, wystąpili laureaci I miejsca z każdej kategorii wiekowej w formie muzycznej, literackiej, tanecznej i teatralnej. Występy nagradzano gromkimi brawami wyrażającymi zachwyt wobec artystów, którzy z roku na rok podnoszą poziom twórczości. Następnie wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów.

     Nagrodzone i wyróżnione prace plastyczne, teksty literackie, a także zdjęcia z przesłuchań muzycznych, występów tanecznych i teatralnych zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej,
w Klubie 3 Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego oraz zawarte w broszurze opublikowanej z okazji 20 jubileuszowego koncertu.

     Dziękujemy wszystkim członkom komisji konkursowych za pracę w wyłonieniu laureatów, sponsorom
za finansowe i rzeczowe wsparcie, przybyłym gościom, a w szczególności opiekunom za przygotowanie uczestników konkursu.

 

Gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom

i zapraszamy do udziału w XXI edycji Konkurs.

Data dodania: 2022-06-24 08:35:38
Data edycji: 2022-06-28 08:39:00
Ilość wyświetleń: 315

Kalendarz

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook