Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Tenis stołowy - zawody

Dnia 09.03.2023 odbył się Regionalny Turniej  Tenisa Stołowego w Hrubieszowie. Naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów. Drużynowo nasi uczniowie zajęli drugie miejsce i wywalczyli puchar. W klasyfikacji indywidualnej dziewczęta wypadły znakomicie. W kategorii dziewcząt starszych nie miała sobie równych Paula Chachor zajmując pierwsze miejsce a zaraz za nią Patrycja Albingier z miejscem drugim. W kategorii  młodszej dziewcząt druga była Justyna Splewińska a Patrycja Lisiewicz zajęła trzecie miejsce. W kategorii chłopców konkurencja była ogromna i nie udało się zdobyć podium jednak bardzo dobre występy Pawła Mordaka, Krzysztofa Bielińskiego oraz Adriana Kosińskiego miały wpływ na klasyfikację generalną w której SOSW z Zamościa zajął drugie miejsce. Gratulujemy naszym reprezentantom.