*** ROZWÓJ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO SZKÓŁ MIASTA ZAMOŚĆ ***
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Program Powszechnej Nauki Pływania

Program Powszechnej Nauki Pływania

Po raz kolejny uczniowie naszego Ośrodka mieli okazję skorzystać z Programu Powszechnej Nauki Pływania "Umiem Pływać". Program powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” jest adresowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych. Zajęcia sportowe były organizowane i prowadzone przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia – zamojski OSiR, zgodnie z obowiązującym w Polsce porządkiem prawnym, w wymiarze nie mniejszym niż 20 godzin lekcyjnych dla każdego uczestnika, w grupach liczących nie więcej niż 15 osób.

Nasi uczniowie pod opieką koordynatorów projektu: p. Ilony Lewickiej i p. Michała Toczyńskiego, oraz pomocy: p. Elżbiety Lewandowskiej i p. Beaty Mazurek brali udział w zajęciach od października do czerwca 2022r w dwóch grupach piętnastoosobowych– w sumie 30 uczestników.

Zajęcia pozwoliły udoskonalić umiejętności samoobsługi i odpowiedniego zachowania na terenie Krytej Pływalni, podniosły umiejętności pływackie naszych wychowanków i były okazją do świetnej zabawy dla całej grupy.

Mamy nadzieję że będziemy mieli możliwość kontynuacji przygody z pływaniem również w przyszłym roku.

Data dodania: 2023-02-28 18:04:36
Data edycji: 2023-08-18 09:19:50
Ilość wyświetleń: 328

Nasi Partnerzy

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży
z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej