Projekt Unijny "Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość" * * * Trwa nabór do naszego Przedszkola - wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Program Powszechnej Nauki Pływania

Program Powszechnej Nauki Pływania

Po raz kolejny uczniowie naszego Ośrodka mieli okazję skorzystać z Programu Powszechnej Nauki Pływania "Umiem Pływać". Program powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” jest adresowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych. Zajęcia sportowe były organizowane i prowadzone przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia – zamojski OSiR, zgodnie z obowiązującym w Polsce porządkiem prawnym, w wymiarze nie mniejszym niż 20 godzin lekcyjnych dla każdego uczestnika, w grupach liczących nie więcej niż 15 osób.

Nasi uczniowie pod opieką koordynatorów projektu: p. Ilony Lewickiej i p. Michała Toczyńskiego, oraz pomocy: p. Elżbiety Lewandowskiej i p. Beaty Mazurek brali udział w zajęciach od października do czerwca 2022r w dwóch grupach piętnastoosobowych– w sumie 30 uczestników.

Zajęcia pozwoliły udoskonalić umiejętności samoobsługi i odpowiedniego zachowania na terenie Krytej Pływalni, podniosły umiejętności pływackie naszych wychowanków i były okazją do świetnej zabawy dla całej grupy.

Mamy nadzieję że będziemy mieli możliwość kontynuacji przygody z pływaniem również w przyszłym roku.

Data dodania: 2023-02-28 18:04:36
Data edycji: 2023-02-28 18:05:21
Ilość wyświetleń: 27

Kalendarz

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook