*** ROZWÓJ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO SZKÓŁ MIASTA ZAMOŚĆ ***
Reset
Reset

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Sprawni Razem

Daniel Lisiewicz z klasy 8a został vice mistrzem Polski w Biegach Przełajowych.

W dniach 1-3 października 2021 w Łosicach w województwie mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Sprawni Razem. W imprezie wzięło udział ponad 50 uczestników z 16 Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z całej Polski.

Nasza reprezentacja w składzie Daniel Lisiewicz, Patrycja Lisiewicz, Agnieszka Presz oraz Oskar Drabik - absolwent spisała się bardzo dobrze.

Daniel Lisiewicz zajął drugie miejsce w kategorii chłopców młodszych Patrycja Lisiewicz zajęła czwarte miejsce w kategorii dziewcząt młodszych Oskar Drabik był szósty wśród seniorów a Agnieszka Presz dziewiąta wśród seniorek. Daniel, Patrycja i Oskar oprócz dyplomów i medali zdobyli cenne nagrody rzeczowe - torby, plecaki i kosmetyki firmy Adidas.

Opiekunem grupy był pan Michał Toczyński.

Data dodania: 2022-03-27 22:05:46
Data edycji: 2023-08-18 09:24:34