Projekt Unijny "Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość" kliknij po więcej informacji

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Karta rowerowa – pierwsze prawo jazdy

Karta rowerowa – pierwsze prawo jazdy

W szkole podstawowej został zorganizowany egzamin na kartę rowerową. Przez cały rok szkolny uczniowie przygotowywali się do egzaminu, który składał się z części teoretycznej i praktycznej.

Przepisy ruchu drogowego uczniowie poznawali w ramach realizacji treści  podstawy programowej na lekcjach techniki, natomiast umiejętność praktycznej jazdy na rowerze doskonalili na lekcjach wychowania fizycznego. Do egzaminu przygotowywały uczniów p.Wioletta Witkowska i p.Magdalena Graca.

Ponadto, dzięki owocnej współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Zamościu, kandydaci mogli doskonalić swoje umiejętności podczas ćwiczeń w miasteczku ruchu drogowego pod kierunkiem p. Marka Kozłowskiego.

Po intensywnych przygotowaniach teoretycznych i praktycznych uczniowie: Julia Kapica, Seweryn Łygas, Gabriel Juszczak i Paweł Woźniak zdali egzamin i otrzymali kartę rowerową. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy.

Data dodania: 2022-06-23 10:55:51
Data edycji: 2022-06-23 10:56:29
Ilość wyświetleń: 176

Kalendarz

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook