Projekt Unijny "Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość" * * * Trwa nabór do naszego Przedszkola - wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Europejski Dzień Logopedy

Europejski Dzień Logopedy

6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest Dzień Logopedy. W tym dniu organizowane są wydarzenia i inicjatywy zwracające uwagę na prawidłowy rozwój mowy oraz jej zaburzenia. W tym roku nasz Ośrodek również włączył się w obchody Europejskiego Dnia Logopedy. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas szkoły podstawowej. Uczniowie uczestniczyli w różnych zabawach logopedycznych, usprawniali narządy artykulacyjne, percepcję słuchową i wzrokową, wykonywali ćwiczenia oddechowe i fonacyjne, ćwiczyli umiejętność słuchania z wykorzystaniem „Rzepki” Juliana Tuwima. Proponowane zabawy i ćwiczenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. 

 

Zespół logopedów 

Data dodania: 2023-03-08 18:01:36
Data edycji: 2023-03-08 20:25:57
Ilość wyświetleń: 294

Kalendarz

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook