*** ROZWÓJ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO SZKÓŁ MIASTA ZAMOŚĆ ***
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Harmonogram dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

HARMONOGRAM  DOSTĘPNOŚCI  NAUCZYCIELI  SOSW 2023/2024

60 minut tygodniowo

Lp.

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

godzina

sala

1.       

Bajwoluk Marta

poniedziałek
wtorek

10.30-11.00
13.00-13.30

55

2.       

Bałka Agnieszka

środa
czwartek

7.30-8.00
7.30-8.00

15b

3.       

Banach Iwona

środa

10.45-11.45

pokój nauczycielski

4.       

Banaszkiewicz Joanna

czwartek

11.45-12.45

pokój nauczycielski

5.       

Bańka Karolina

środa
czwartek

12.45-13.15
13.30-14.00

pokój nauczycielski

6.       

Bartosiewicz Katarzyna

wtorek
środa

15.30-16.00
15.30-16.00

26

7.       

Bednarska Katarzyna

czwartek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

8.       

Bednarski Tomasz

poniedziałek

10.30-11.30

19

9.       

Bełz Renata

wtorek

10.45-11.45

pokój nauczycielski

10.   

Berdak Katarzyna

poniedziałek

11.45-12.45

48

11.   

Bober Beata

poniedziałek

13.30-14.30

4

12.   

Borkowska-Sowa Ewa

czwartek
piątek

11.30-12.00
13.30-14.00

29

13.   

Chrzan Celina

czwartek

14.25-15.25

30

14.   

Ciechan Ewelina

poniedziałek
środa

13.00-13.30
10.00-10.30

55

15.   

Ciupa-Baćkowska Katarzyna

poniedziałek
czwartek

10.15-10.45
10.30-11.00

52

16.   

Czechońska Iga

piątek

8.50-9.50

pokój nauczycielski

17.   

Danieluk Marta

poniedziałek wtorek

7.30-8.00
7.30-8.00

50

18.   

Droździel Martyna

środa
czwartek

11.30-12.00
10.15-10.45

4k

19.   

Duda Agnieszka

poniedziałek

10.40–11.40

4k

20.   

Ferenc Jolanta

czwartek
piątek

8.20-9.50
8.25-8.55

pokój nauczycielski

21.   

Frańczuk Kamila

poniedziałek

7.55-8.55

pokój nauczycielski

22.   

Frączek Marta

czwartek

11.30-12.30

pokój nauczycielski

23.   

Galan Małgorzata

środa

9.40-10.40

pokój nauczycielski

24.   

Głębocki Marcin

piątek

9.45-10.45

19

25.   

Gołębiowska Irena

środa
piątek

8.25-8.55
13.30-14.00

pokój nauczycielski

26.   

Gontarz Magdalena

czwartek

9.40-10.40

pokój nauczycielski

27.   

Grabowska Barbara

poniedziałek
środa

13.45-14.15
14.30-15.00

45

28.   

Graca Magdalena

poniedziałek

9.45-10.45

19

29.   

Grądkowska Barbara

wtorek

10.45-11.45

pokój dyrektora

30.   

Grątkowski Piotr

piątek

9.00-10.00

19

31.   

Grechuta Edyta 

wtorek

9.50-10.35

4k

32.   

Greluk Monika

piątek

9.45-10.45

pokój nauczycielski

33.   

Guldynowicz-Kłos Dorota

poniedziałek

9.45-10.45

21

34.   

Hałasa Katarzyna

poniedziałek

11.30-12.30

pokój nauczycielski

35.   

Hanulak Katarzyna

piątek

10.45-11.30

4k

36.   

Herc Dorota

piątek

9.50-10.50

4

37.   

Hłobił-Sobczyńska Ewa

poniedziałek
środa

11.30-12.00
8.00-8.30

pokój nauczycielski

38.   

Iwańczyk-Biestek Patrycja

czwartek

16.30-17.30

60

39.   

Jabłońska Joanna

środa

10.30-11.30

27

40.   

Janiga Agnieszka

środa

11.45-12.45

pokój nauczycielski

41.   

Johaniuk Ewa

wtorek

7.55-8.55

14

42.   

Kiszka Krzysztof

wtorek

9.00-9.30
10.45-11.15

pokój nauczycielski

43.   

Knap – Kierepka Joanna

wtorek

11.35-12.35

pokój nauczycielski

44.   

Koczułap Dorota

poniedziałek
środa

10.00-10.30
19.30-20.00

26
Internat

45.   

Kondrakiewicz Ewa

poniedziałek

10.45-11.45

pokój nauczycielski

46.   

Korolko Radosław

środa

12.30-13.30

19

47.   

Kotowska Agata

wtorek
piątek

9.00-9.30
10.45-11.15

pokój nauczycielski

48.   

Krasowska Małgorzata

poniedziałek

10.45-11.45

pokój nauczycielski

49.   

Krzaczkowska Malwina

piątek

14.30-15.00
8.15-8.45

23

50.   

Krzywonos Agnieszka

poniedziałek

10.30-11.30

27

51.   

Kulik Katarzyna

poniedziałek

11.45-12.45

4k

52.   

Kwaśniewska Aneta

piątek

10.35-11.35

32

53.   

Leńczuk Katarzyna

poniedziałek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

54.   

Lewicka Ilona

środa

12.30-13.30

19

55.

Lewusz Ewelina

wtorek
piątek

12.30-13.00
13.45-14.15

50

56.   

Liminowicz Natalia

czwartek

14.00-15.00

50

57.   

Lis Iwona

piątek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

58.   

Lis Monika

poniedziałek

11.45-12.45

pokój nauczycielski

59.   

Łagowska Magdalena

piątek

9.40-10.40

pokój nauczycielski

60.   

Manachowska Diana

poniedziałek
wtorek

14.30-15.00
13.45-14.15

52

61.   

Margol Elżbieta

czwartek

10.00-11.00

5

62.   

Margol-Sawicka Paulina

wtorek

10.15-10.45
13.15-13.45

55
50

63.   

Maśko Małgorzata

wtorek

15.30-16.30

35

64.   

Mazur Agnieszka

piątek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

65.   

Michalczuk Jolanta

środa

8.00-9.00

pokój nauczycielski

66.   

Michalczuk Paulina

poniedziałek

8.15-8.45
10.00-10.30

pokój nauczycielski

67.   

Mielniczuk Anna

poniedziałek
czwartek

10.35-11.05
11.10-11.40

pokój nauczycielski

68.   

Mirosławska Jadwiga

poniedziałek

11.45-12.45

pokój nauczycielski

69.   

Momot Monika

piątek
środa

12.30-13.00
12.45-13.15

pokój nauczycielski

70.   

Musiej Elżbieta

poniedziałek

8.00–9.00

25

71.   

Niećko Bożena

środa
czwartek

13.00-13.30
10.45-11.15

pokój nauczycielski

72.   

Obszyńska Katarzyna

wtorek

9.45-10.45

pokój nauczycielski

73.   

Ossowska Dorota

środa

7.55-8.55

pokój nauczycielski

74.   

Parol Aneta

poniedziałek

9.40-10.40

pokój nauczycielski

75.   

Pitak Katarzyna  

poniedziałek
czwartek

10.45-11.15
13.00-13.30

pokój nauczycielski

76.   

Plebanek Katarzyna

poniedziałek
środa

14.30-15.00
11.15-11.45

49
pokój nauczycielski

77.   

Pomazanka Anna

czwartek

12.45-13.45

19

78.   

Sagan Anna

poniedziałek

10.30-11.30

27

79.   

Skiba Barbara

wtorek

12.30-13.30

pokój nauczycielski

80.   

Sokolnicka Ewa

czwartek

8.00-9.00

pokój nauczycielski

81.   

Sokołowska Iwona

czwartek

7.55-8.55

16

82.   

Sołoducha Agata

piątek

9.35-10.35

3k

83.   

Sołoducha Łukasz

środa

13.30-14.30

19

84.   

Sosnowski Przemysław

wtorek
środa

11.45-12.15
14.00-14.30

19

85.   

Strycharczuk-Jędruszczak Martyna

środa
poniedziałek

12.00-12.30
7.30-8.00

pokój nauczycielski
17

86.   

Sudołowicz  Joanna

poniedziałek
piątek

12.00-12.30
12.00-12.30

47

87.   

Szcząchor Małgorzata

środa

10.30-11.30

15

88.   

Szponar Izabela

poniedziałek

11.45-12.45

pokój nauczycielski

89.   

Szumowski Andrzej

poniedziałek
środa

15.00-15.30
15.30-16.00

pokój nauczycielski

90.   

Szykuła Marta

piątek

9.45-10.15
14.35-15.05

18

91.   

Świca Elżbieta

piątek

9.00-9.30
11.00-11.30

59

92.   

Świst Maria

poniedziałek
wtorek

13.00-13.30
13.00-13.30

pokój nauczycielski

93.   

Toczyński Michał

poniedziałek

13.30-14.30

19

94.   

Wawryszczuk Marzena

czwartek

8.00-9.00

pokój nauczycielski

95.   

Wawszczak Małgorzata

środa
piątek

10.30-11.00
13.15-13.45

50

96.   

Welcz Elżbieta

środa

13.30-14.30

4k

97.   

Wiater Artur

wtorek

10.45-11.45

39

98.   

Wiatrzyk Barbara

piątek

14.25-15.25

14

99.   

Winiarczyk-Hadło Iwona

poniedziałek

11.30-12.30

19

100.   

Witkowska Wioletta

poniedziałek
środa

13.00-13.30
11.00-11.30

pokój nauczycielski

101. 

Wolańczuk Iwona

poniedziałek

12.30-13.30

3k

102. 

Wolf Monika

poniedziałek
wtorek

7.30-8.00
9.15-9.45

pokój nauczycielski

103. 

Wróblewska Katarzyna

wtorek

10.30-11.30

pokój nauczycielski

104. 

Wyrostek Beata

środa
piątek

16.00-16.30
08.00-8.30

Internat
pokój nauczycielski

 

Data dodania: 2022-10-05 12:20:46
Data edycji: 2024-04-10 08:59:54
Ilość wyświetleń: 1052

Nasi Partnerzy

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży
z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej