Projekt Unijny "Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość" kliknij po więcej informacji

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Biblioteka

WITAMY NA STRONIE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

 

Biblioteka szkolna jest pracownią służącą realizacji programów nauczania i wychowania zgodnie z zatwierdzonym regulaminem oraz zapisem w Statucie Szkoły. Biblioteka udostępnia bogaty księgozbiór literatury pięknej polskiej i obcej, literaturę popularnonaukową oraz czasopisma. Każdy uczeń, nauczyciel i rodzic może korzystać z zasobów bibliotecznych w godzinach pracy nauczyciela bibliotekarza. Ponadto w bibliotece znajduje się 8 stanowisk komputerowych uzyskanych dzięki programom "Pracownie komputerowe dla szkół" oraz "Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych
i pedagogicznych" - projekty współfinansowane przez Unię Europejską (Europejski Fundusz Społeczny - EFS), wdrażane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Biblioteka wzięła udział w programach ministerialnych: „Książki naszych marzeń” oraz  „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa.”

                                                                                                         

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7:55 - 13:55

Wtorek: 7:55 – 13:55

Środa: 7:55 – 13:55                                     

Czwartek: 7:55 - 13:55

Piątek: 7:55 – 13:55  

Data dodania: 2022-03-27 21:43:43
Data edycji: 2022-03-27 21:47:42
Ilość wyświetleń: 201

Kalendarz

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook