Projekt Unijny "Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość" kliknij po więcej informacji

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Harmonogram dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

HARMONOGRAM  DOSTĘPNOŚCI  NAUCZYCIELI  SOSW 2022/2023

60 minut tygodniowo

Lp.

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

godzina

sala

1.       

Bajwoluk Marta

środa

10.00-11.00

51

2.       

Bałka Agnieszka

środa

12.30-13.30

15b

3.       

Banach Iwona

wtorek

15.20-16.20

44

4.       

Banaszkiewicz Joanna

piątek

10.45-11.45

Pokój nauczycielski

5.       

Bańka Karolina

wtorek

7.55-8.55

32

6.       

Bartosiewicz Katarzyna

środa

15.20-16.20

26

7.       

Bednarska Katarzyna

środa

7.55-8.55

Pokój nauczycielski

8.       

Bednarski Tomasz

środa

12.30 - 13.30

19

9.       

Bełz Renata

czwartek

8.40-9.40

Pokój nauczycielski

10.   

Berdak Katarzyna

piątek

7.00-8.00

49

11.   

Bober Beata

piątek

13.00-14.00

4

12.   

Borkowska-Sowa Ewa 

piątek

8.30 - 9.30

29

13.   

Chrzan Celina

wtorek

8.45 - 9.45

47

14.   

Ciechan Ewelina

piątek

10.00-11.00

52

15.   

Ciupa-BaćkowskaKatarzyna

wtorek

9.30-10.30

Pokój nauczycielski

16.   

Czechońska Iga

poniedziałek

13.30-14.30

38

17.   

Danieluk Marta

czwartek

13.00-14.00

Pokój nauczycielski

18.   

Droździel Martyna

poniedziałek

10.45-11.45

4k/nowy budynek

19.   

Duda Agnieszka

poniedziałek

10.00-11.00

Pokój nauczycielski

20.   

Ferenc Jolanta

poniedziałek

9.45-10.45

42a/Pokój nauczycielski

21.   

Frańczuk Kamila

środa

13.30-14.30

11

22.   

Frączek Marta

piątek

11.45-12.45

38 lub Pokój nauczycielski

23.   

Galan Małgorzata

piątek

7.00-8.00

13

24.   

Gil Bożena

wtorek

14.25-15.25

23

25.   

Głębocki Marcin

środa

10.35-11.35

19

26.   

Gołębiowska Irena

czwartek

8.40-9.40

35

27.   

Gontarz Magdalena

piątek

11.30-12.30

4k/nowy budynek

28.   

Grabowska Barbara

poniedziałek

14.00-15.00

45

29.   

Graca Magdalena

środa

13.30- 14.30

19

30.   

Grądkowska Barbara

wtorek

14.30-15.30

gabinet dyrektora

31.   

Grątkowski Piotr

środa

13.30 - 14.30

19

32.   

Grechuta Edyta 

poniedziałek

15.00-16.00

Pokój nauczycielski

33.   

Greluk Monika

wtorek

08.50-09.50

Pokój nauczycielski

34.   

Guldynowicz-Kłos Dorota

środa

7.00-8.00

21

35.   

Hanulak Katarzyna

wtorek

11.30-12.30

4k/nowy budynek

36.   

Herc Dorota

czwartek

14.00-15.00

4

37.   

Hłobił –Sobczyńska Ewa

piątek

12.00-13.00

Pokój nauczycielski

38.   

Hurkała Dorota

wtorek

9.40-10.40

Pokój nauczycielski

39.   

Iwańczyk-Biestek Patrycja

piątek

11.30-12.30

60

40.   

Jabłońska Joanna

środa

11.30-12.30

Pokój nauczycielski

41.   

Janiga Agnieszka

piątek

7.00 - 8.00

48

42.   

Johaniuk Ewa

piątek

13.30-14.30

30

43.   

Karpińska Beata

wtorek

12.00-12.30
13.45-14.15

52

44.   

Kasprzyk Ewa

wtorek

13.40- 14.40

14

45.   

Kiszka Krzysztof

poniedziałek

10.40-11:40

Pokój nauczycielski

46.   

Knap – Kierepka Joanna

czwartek

10.40-11.40

Pokój nauczycielski

47.   

Koczułap Dorota

piątek

10.00-11.00

26

48.   

Kondrakiewicz Ewa

czwartek

8.40-9.40

45

49.   

Korolko Radosław

środa

9.40 - 10.40

19

50.   

Kotowska Agata

wtorek

7.35-8.35

Pokój nauczycielski

51.   

Krasowska Małgorzata

wtorek

 13.30 – 14.30

Pokój nauczycielski

52.   

Krzaczkowska Malwina

wtorek

10.00-11.00

Pokój nauczycielski

53.   

Kulas Anna

czwartek

9.40-10.40

4k/nowy budynek

54.   

Kulik Katarzyna

środa

13.30-14.30

3k/nowy budynek

55.   

Kwaśniewska Aneta

czwartek

15.20-16.20

32

56.   

Leńczuk Katarzyna     

wtorek

12.30-13.30

31

57.   

Lewicka Ilona

środa

11.40-12.40

19

58.   

Liminowicz Natalia

środa

13.30-14.30

51

59.   

Lis Iwona

poniedziałek

7.55-8.55

Pokój nauczycielski

60.   

Lis Monika

środa

9.40 – 10.40

Pokój nauczycielski

61.   

Łagowska Magdalena

poniedziałek

13.30-14.30

12

62.   

Małecka- Jabłońska Aleksandra

wtorek

12.40-13.40

44

63.   

Manachowska Diana

poniedziałek

12.00-13.00

51

64.   

Margol Elżbieta

czwartek

10.00-11.00

Pokój nauczycielski

65.   

Margol-Sawicka Paulina

poniedziałek

12.00-13.00

52

66.   

Maśko Małgorzata

piątek

15.30-16.30

35

67.   

Mazur Agnieszka

poniedziałek

15.30-16.30

26

68.   

Michalczuk Jolanta

środa

8.00-9.00

Pokój nauczycielski

69.   

Michalczuk Paulina

środa

7.00-8.00

43

70.   

Mielniczuk Anna

czwartek

10.45-11.45

Pokój nauczycielski

71.   

Mirosławska Jadwiga

wtorek

7.50 - 8.50

17

72.   

Momot Monika

wtorek

14.45- 15.45

52

73.   

Moryń Maciej

wtorek

8.50-9.50

11/internat

74.   

Musiej Elżbieta

czwartek

8.00-9.00

25

75.   

Niećko Bożena

wtorek

13.00-14.00

15b

76.   

Obszyńska Katarzyna

czwartek

14.40-15.40

13

77.   

Ossowska Dorota

środa

7.45-8.45

Pokój nauczycielski

78.   

Pietruś Łucja

piątek

14.40-15:40

22

79.   

Pitak Katarzyna  

wtorek

11.30 -12.30

Pokój nauczycielski

80.   

Plebanek Katarzyna

poniedziałek

13.30-14.30

49

81.   

Pomazanka  Anna

poniedziałek

8.45-9.45

19

82.   

Sagan Anna

wtorek

11.30-12.30

Pokój nauczycielski

83.   

Skiba Barbara

wtorek

11.45 - 12.45

Pokój nauczycielski

84.   

Sokolnicka Ewa

piątek

13.30- 14.30

Pokój nauczycielski

85.   

Sokołowska Iwona

poniedziałek

13.30 - 14.30

Pokój nauczycielski

86.   

Sołoducha  Agata

czwartek

7.00 - 8.00

3k/nowy budynek

87.   

Sołoducha Łukasz

wtorek

14.25-15.25

19

88.   

Sosnowski Przemysław

poniedziałek

13.30-14.30

19

89.   

Strycharczuk-Jędruszczak Martyna

wtorek

14.25- 15.25

43

90.   

Sudołowicz  Joanna

wtorek

9.10-10.10

Pokój nauczycielski

91.   

Szcząchor Małgorzata

wtorek

9.40- 10.40

15a

92.   

Szponar Izabela

środa

15.00-16.00

50

93.   

Szumowski Andrzej

środa

15.00-16.00

25

94.   

Szykuła Marta

środa

11.45-12.45

18

95.   

Świca Elżbieta

piątek

7.45-8.45

59

96.   

Świst Maria

środa

15.20- 16.20

20

97.   

Toczyński Michał

piątek

12.30-13.30

19

98.   

Wawryszczuk Marzena

wtorek

10.00-11.00

26/świetlica

99.   

Wawszczak Małgorzata

wtorek

13.00-14.00

50

100.                      

Welcz Elżbieta

wtorek

11.35 - 12. 35

2k /nowy budynek

101.                      

Wiater Artur

wtorek

7.55 - 8.55

40

102.                      

Wiatrzyk Barbara

piątek

14.25-15.25

14

103.                      

Winiarczyk-Hadło Iwona

środa

12.30-13.30

19

104.                      

Witkowska Wioletta

poniedziałek

15.30-16.30

16

105.                      

Wolańczuk Iwona

wtorek 13.45-14.15
czwartek 13.15-13.45

12.00-13.00

Pokój nauczycielski

106.                      

Wolf Monika

poniedziałek

11.35-12.35

Pokój nauczycielski

107.                      

Wróblewska Katarzyna

czwartek

14.25-15.25

13

108.                      

Wyrostek Beata

czwartek

14.30-15.30

8/internat

 

Data dodania: 2022-10-05 12:20:46
Data edycji: 2022-11-28 12:20:36
Ilość wyświetleń: 223

Kalendarz

Misją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jest kształcenie, wychowanie oraz zapewnienie opieki dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, dążenie do ich maksymalnej samodzielności.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook